Zákaznická linka:

+420 775 200 922
 

PO - PÁ: 7.00 - 14.30h

obchod@fklisty.cz

Hotline
STEPWOOD - Montážní návod Montážní návod Stepwood

Platba a doručení

Platba za zboží


Platba za zboží je pouze formou dobírky při předání zboží nebo v hotovosti při odběru zboží u dodavatele.


Ceny a slevy


Veškeré ceny a slevy zde uvedené vč. DPH jsou platné pouze na Dřevěné lišty.eu. Případné slevy je nutné dohodnout předem.

Doručení, termíny dodání


Zboží objednané v této internetové prodejně zasíláme přednostně Českou poštou Profi balíkem (pouze menší zásilky, neplatí u metrového zboží) a nebo sběrnou službou TopTrans.

Zboží je vždy zasíláno na dobírku. Cenu přepravy hradí objednatel. U každé objednávky účtujeme 60,- Kč balné.
Česká pošta........................179,- Kč
Top Trans............................238,- Kč
U objednávek přesahujících částku 6050,- Kč s DPH (5000,- Kč bez DPH) je přepravné a balné zdarma. Toto zvýhodnění platí jen u objednávek uskutečněných v této internetové prodejně a pro území ČR!

Firma FK dřevěné lišty, spol. s r.o. neručí za poškození zásilky na dobírku v průběhu přepravy. Při převzetí zboží je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně náhlasit přepravci, případně objednané zboží odmítnout. 

U výrobků dle zvláštního zadání zákazníka platí dodací termín uvedený v našem potvrzení objednávky. Uvedené dodací lhůty jsou nezávazné, pokud nebyly vysloveně prohlášeny jako závazné.

Nároky na náhradu škody za nesplnění nebo pozdní splnění zakázky (zvláště kvůli pozdnímu dodání) jsou vůči nám i našim subdodavatelům vyloučeny, pokud není důvodem náš úmysl nebo hrubá nedbalost. Objednávající resp. kupující je povinen prokázat zavinění resp.hrubou nedbalost. Odstoupení od smlouvy je možné jenom po přiměřené, minimálně 14-denní lhůtě.

U objednávek doručených během naší celozávodní dovolené bude dodací lhůta automaticky prodloužena o délku jejího trvání.
Nákup s důvěrou
 FSC     

fklisty    fklisty
powered by fklisty.cz